Informacje

Wszystko, co warto wiedzieć o naszej imprezie

Data

06-07 września 2024

Lokalizacja

Gradi Golf Club – Brzeźno 1,
55-110 Prusice, Brzeźno k.Wrocławia

Honorowy Komitet Organizacyjny

 • Zbigniew Reszka i Piotr Fischer

Struktura wydarzenia

Uczestnicy – wg reprezentowanego poziomu – wybierają pomiędzy udziałem w Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie (zawodnicy posiadający aktywną kartę HCP), Turnieju Zielonej Karty (zawodnicy posiadający „Zieloną Kartę” a nie posiadający karty HCP) lub Akademii Golfa (osoby początkujące – architekci, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tym sportem).

Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie

Turniej rozegrany będzie na 36 dołkach (2×18) w formacie Stroke Play brutto i Stableford netto z pełnego HCP. Koszt dwudniowego green fee dla uczestników Mistrzostw to 380 PLN.

Uprawnieni do gry w turnieju:

 • Zawodnicy ze statusem amatora.
 • W klasyfikacji netto i brutto zawodnicy posiadający aktywną kartę HCP

Klasyfikacje:

W klasyfikacji turniejowej mogą wziąć udział tylko osoby mające aktywną kartę HCP. Nagradzane są miejsca I-III. Klasyfikacja senior odpowiada odpowiedniej kategorii wg zasad PZG. Osoba zajmująca miejsce w klasyfikacji brutto nie bierze udziału w klasyfikacji netto.

 • master senior Stableford netto
 • master senior Stroke Play brutto
 • senior Stableford netto
 • senior Stroke Play brutto
 • kobiety Stableford netto
 • kobiety Stroke Play brutto
 • mężczyźni Stableford netto
 • mężczyźni Stroke Play brutto

Turniej Zielonej Karty

Turniej rozegrany będzie na 18 dołkach (2×9) w formacie Stableford z pełnego HCP. Koszt dwudniowego green fee dla uczestników Turnieju Zielonej Karty to 240 PLN.

Uprawnieni do gry w turnieju:

 • Zawodnicy ze statusem amatora.
 • W klasyfikacji netto zawodnicy posiadający „Zieloną Kartę” a nie posiadający karty HCP.

Klasyfikacje:

 • Turniej Zielonej Karty – miejsca I-III (Stableford netto)

Akademia Golfa

Na Akademię Golfa zapraszamy architektów, którzy chcieliby zapoznać się z podstawami tego sportu i rozpocząć przygodę z golfem.

Podczas trwających 2 dni intensywnych sesji organizatorzy zapewnią atrakcyjny program treningowy realizowany przez doświadczonych trenerów.

Koszt udziału w Akademii to 150 PLN, przy czym Architekci biorący w niej udział są pełnoprawnym uczestnikami całej imprezy i mogą uczestniczyć we wszystkich elementach programu głównego. Organizatorzy zapewniają uczestnikom sprzęt golfowy (kije i piłki) na czas zajęć w ramach Akademii.

UWAGA – Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w Akademii Golfa można brać udział maksymalnie 5 razy.

Termin zgłoszeń

Do wyczerpania limitu miejsc

Zgłoszenia

Rejestracja za pośrednictwem formularza na stronie – start rejestracji 09.07.2024 o godz. 9:00

Zasady udziału

Udział mają tylko amatorzy, czynni zawodowo architekci (lub członkowie Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP), którzy nie mają jakiegokolwiek zawodowego kontaktu z tą dyscypliną sportu, opłata startowa za udział w Mistrzostwach/Turnieju Zielonej Karty/Akademii Golfa – 380 PLN/240 PLN/150 PLN, w ramach tej opłaty przysługuje uczestnikowi udział w piątkowym koktajlu, udział w Mistrzostwach/Turnieju Zielonej Karty/Akademii Golfa oraz w każdym elemencie programu towarzyszącego, wyżywienie w ramach programu.

Zakwaterowanie

Chcąc umożliwić zebranie jak największej liczby uczestników w jednym miejscu, zabezpieczyliśmy rezerwację określonej puli pokoi na terenie kompleksu Pałac Brzeźno (Brzeźno 1, 55-110 Prusice) w terminie 5-7.09.2024 dla uczestników Golf Archi Cup 2024 w następujących cenach:

 • 390 PLN od osoby za dobę w pokoju 1-osobowym (UWAGA – ze względu na pojemność hotelu, liczba pokoi do pojedynczego wykorzystania jest ściśle ograniczona!)
 • 210 PLN od osoby za dobę w pokoju 2-osobowym
 • 170 PLN od osoby za dobę w pokoju 3-osobowym

W cenie pobytu wliczone jest śniadanie oraz dostęp do strefy SPA.

Rezerwacja będzie możliwa wyłącznie dla uczestników przyjętych na listę uczestników – otrzymają oni w mailu potwierdzającym informację dotyczącą sposobu rezerwacji w Pałacu Brzeźno.

Osoby towarzyszące

Istnieje możliwość obecności na imprezie ściśle ograniczonej liczby osób towarzyszących (obowiązuje kolejność zgłoszeń). Koszt ich udziału w wydarzeniu, który obejmuje lunche oraz uczestnictwo w wieczorach towarzyskich, to 550 PLN. Obecność osób towarzyszących należy zgłosić drogą mailową (info@m-active.pl) najpóźniej do 7 dni przed imprezą.

UWAGA! Osoby towarzyszące, których obecność nie została zapowiedziana wg powyższych zasad i nie była zaakceptowana przez organizatorów, nie zostaną wpuszczone na imprezy towarzyszące.

Postanowienia ogólne

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia.

Golf Archi Cup - Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie oraz Akademia Golfa dla Architektów
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej.